קצת על תהליך המיתוג אצלינו

בעולם מלא במותגים, בו כדי להיות גדול ומצליח עליך לבלוט ולמשוך את המבט של הלקוחות שלך,
תאר/י לעצמך שאתם מגיעים לכמה שיותר אנשים, שמתלהבים מהעסק, פונים וממליצים עליך מפה לאוזן ובעיקר מבינים מה הדבר המיוחד שלך מבלי שאת.ה צריך.ה לדבר יותר מידיי

מיתוג טוב מסנן לך לקוחות לא רלוונטיים וחוסך לך זמן יקר ונזק תדמיתי, 
מיתוג טוב ישפיע על החלטות הקנייה של הלקוח שלך,
יגרום לתחושת אמון וביטחון בתחומך וליהנות מיתרון משמעותי מול המתחרים.

בקיצור… אנשים שהם קהל היעד שלך יזהו את המותג והוא יתפס כהכי נכון עבורם ותוכל.י לגבות מחירים גבוהים יותר עבור השירות או המוצר שאת.ה מציע.ה ולמרות זאת הם יעדיפו לרכוש דווקא ממך. 

אז מה זה?

מותג משמעותו, מוצר + תג, יש לנו מוצר או שירות טוב, והוספנו לו תג זיהוי, בעצם יצירת תהליך המיתוג למוצר אנו משתילים אידיאל במוח הצרכנים וגורמים לו לזכור בדיוק את המוצר שלנו, ובמקרה הצורך לצרוך בדיוק את המוצר שלנו!

בכדי להטמיע את המותג ולגרום לו להיות זכיר ובולט, נקפיד שהלוגו יהיה תמציתי וייחודי.
בשלב הבא ניצור קו עיצובי למותג שיהווה שפה תדמיתית, נטמיע את הלוגו בכל פריטי המותג כמו הכרטיס ביקור הניירת המשרדית, ובכל מקום בו מפורסם העסק, ברשתות החברתיות ובאתר, במודעות, בשלט, בעיצוב מקום העסק עצמו ובכל מקום שלקוחות פוטנציאליים באים במגע עם העסק. כך שבהמשך הדרך אנשים יזהו את המותג. 

בל נשכח שמיתוג טוב הוא שילוב כלל הנתונים של העסק שלכם, החל מהמוצר עצמו – חשוב שיהיה טוב, נכון, ושיהיה לו צורך שוק, אנשי המכירות שיטפלו נכונה בכל הלידים המגיעים בעקבות תהליך השיווק (שבסיסו הוא החלק שלנו – המיתוג העיצובי), צורת הרכישה שתהיה נוחה וברורה למשתמש וכן אנשי השירות של החברה במהלך ולאחר הרכישה, זוהי שרשרת שכל חוליה בה משפיעה משמעותית על השם והאמירה שלכם והכי חשוב על הצלחת המותג בעולם הגדול.

מה תקבלו בסיום תהליך המיתוג אצלינו?

לוגו ייחודי

ייצור לוגו הוא תהליך שלם היכול לקחת מס' ימי עבודה וגם חודש, נכין מס' כיוונים ותבחר בכיוון שמתאים לעסק שלך, נלטש ונתאים על מנת להעביר את המסר של הכי נכון.

ניירת משרדית

ניצור לך מעטפת תדמיתית בסיסית הכוללת כרטיסי ביקור, דף לוגו, מעטפה, פולדר ועוד, הכל על פי צרכי העסק שלך, במטרה לכסות את כל צרכי הניהול והשיווק של העסק.

נראות דיגיטלית

חתימה למייל, קאברים לרשתות החברתיות שאתה משתמש בהם כמו פייסבוק לינקדין ואינסטגרם ותכנון קו אחיד להפצת פוסטים, מסמך וורד עם דף הלוגו, קו גרפי עבור מצגות עסקיות.

הבונוסים שלנו

הדמיות מטריפות על מוצרי תדמית שונים על מנת שהשפה תהיה ברורה ומובנת, הנפשת הלוגו שישמש אותך למגוון שימושים-בקאברים ובחתימות מייל וכפתיח לסרטונים.

ליווי לאורך כל הדרך

אנחנו כאן, ולא נעלמים, שומעים אותך ומבינים אותך,  הלקוחות שלנו יודעים שהם בידיים טובות, תמיד נכונים להדריך ולעזור גם לאחר סיום הפרוייקט.
כמובן שלכל עסק יש את הצרכים שלו, יש שהחבילה הבסיסית מספיקה להם ויש שימשיכו איתנו הלאה למודעות ולמוצרי קד"מ נוספים או לבניית אתר. 
למגוון חבילות שאנו מציעים כנסו

רוצים גם?

כתבו לנו!