ספרים? זה אנחנו!

עד כמה עיצוב הכריכה
משפיעה על החלטת הלקוח?

עבדתם קשה על הספר, יש לכם רעיון גדול, ואתם בטוחים שכל ה1000 ספרים שאתם הולכים להדפיס ימכרו עוד בחודש הראשון, אממה כל מוציא לאור יודע היטב, שלא משנה עד כמה תוכן הספר מעניין ואיכותי, אם הכריכה איננה מושכת את עיניו של הלקוח בחנות ולא גורצת לו להגיש את ידו אליו על מנת להרים ולהביט בו, אז לא עשינו כלום… 

הכלל הידוע הוא שאם הכריכה מעניינת אז הלקוח יהפוך את הספר ויביט בתקציר מאחור, ואם גם זה מספיק מעניין הוא יעלעל מעט ויקבל את ההחלטה האם לקנות או לא.

עם התקדמות הטכנולוגיה והצורך לעניין, לרגש ולבלוט יותר, מוציאים לאור משקיעים היום יותר בנראות הספר אם זה בהשבחות דפוס מיוחדות כמו הטבעות זהב ולכה מבריקה וכו', ואם זה בדפי פנים מעוצבים וצבעוניים.
תוכלו לקרוא כאן עוד על סוגי הכריכות, השבחות דפוס ועוד.

הניסיון שלנו

במהלך השנים זכינו ללוות עשרות ספרים שיצאו לאור, בעיצוב הכריכות ובחלקם גם עיצוב דפי פנים מיוחדים ועימוד ייחודי, אם זה ספרי קודש, סידורים, תהילים, הגדות וכו' וכריכות לספרי העצמה וסיפורת.
היצירה נעשית בד בבד ותוך ליווי חלומו וחזונו של הלקוח, עם מחשבה על קונספט מתאים ומושך את העין. כל עיצוב מספר את סיפורו של הספר וסגנונו של המוציא לאור.
מוצגת כאן טעימה קטנטנה מהעבודות, הרעיונות והאפשרויות רחבות ומגוונות, מזמינה אתכם לסטודיו שלנו, לחוש ביד את הספרים לראות דוגמאות שנעשו בעבר ומונחים כאן לתצוגה ונתכנן יחד את היצירה שלכם!

הצצה אל התהליך: